Predchádzajúca téma | Ďalšia téma
Stránka 38 z 52 [ Počet príspevkov: 520 ]
Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 52  Ďalšia
Vytvoriť novú tému Odoslať odpoveď

ekologia v domacnosti

Re: ekologia v domacnostiRe: ekologia v domacnosti

- expert

So 01.Nov. 2008 16:41 Odoslať
Nojaadka píše
Ahoj kočky,

neviem, kam inam sa obrátiť... :oops: Máte nejaký tip ako vyčistiť biele špáry medzi kachličkami v kúpeľni? Dlažbu máme zelenú, špáry biele - teda, aspoň boli... :( :( :( Vyzerá to špinavé fakt dosť blbo...

Vďaka za akúkoľvek radu.

Nora

Jednoznacne by som si pozicala tlakovy parny cistic, Je to cistenie vodnou parou pod velmi silnym tlakom.
Posledný príspevok

Re: ekologia v domacnosti

- expert

So 01.Nov. 2008 22:23 Odoslať
Zue je spat? alebo som bola nejaky cas slepa? :lol:

- expert

Po 03.Nov. 2008 8:58 Odoslať
Adyky, ja som tu stale, len ma obcas nevidno ;)
A zistila som,ze moj maly syn ma ekologicke citenie pre ochranu maticky Zemi a nechce sa umyvat :lol:

Re: ekologia v domacnostiRe: ekologia v domacnostiRe: ekolog

- expert

Št 13.Nov. 2008 4:45 Odoslať
Ešte pre Noru k tomu čisteniu špár medzi dlaždicami a obkladačkami - buď prípravok Domestos Red Power, ako poznamenala už Serafinka, alebo je potom špeciálna bieliaca pasta na ten účel - žiaľ, nezapamätala som si jej názov, raz alebo dvakrát som to videla ponúkať v TV-shope. Treba sa však na to opýtať v drogérii, prípadne vo veľkom nákupnom centre s takým sortimentom a tam by to mali poznať a snáď aj mať na predaj...

- expert

St 19.Nov. 2008 21:11 Odoslať
Ďakujem za všetky tipy, určite vyskúšam.
Nora

-  
Ut 02.Dec. 2008 17:08 Odoslať
Mamulky, poprosim, ako cistite pracku od vodneho kamena? Mozte sem hodit nejaky fajny ekologicky navod? Pocula som daco o octe, len neviem postup...
Dakujem

- expert

Ut 02.Dec. 2008 23:06 Odoslať
Nalejes 2 litre odt do pracky, zapnes na vyvarku. Len nedaj predpieranie :wink: .

Re: ekologia v domacnostiRe: ekologia v domacnosti

- expert

Ut 02.Dec. 2008 23:13 Odoslať
slniecko píše
Nalejes 2 litre odt do pracky, zapnes na vyvarku. Len nedaj predpieranie :wink: .

2 litre octu?

ja kamenu predchádzam tak, že ocot používam do každého prania namiesto aviváže. Malé množstvo samozrejme (cca 0,5 dcl) - nemusíte sa báť, bielizeň od octu nesmrdí :lol:

- expert

Ut 02.Dec. 2008 23:16 Odoslať
Rovnako ako Kravka. Neminam zbytocne na avivaze a pracka je vo vynikajucej kondicii uz 3 roky napriek pochybovacnym hlasom hovoriacim cosi o zniceni tesniacich gum :roll:

Naposledy upravil adyky dňa Pi 20.Feb. 2009 20:35, celkovo upravené 1 krát.

- expert

Ut 02.Dec. 2008 23:25 Odoslať
Ano, to robim tiez, ale toto s tymi 2 litrami som dostala ako radu od prackara, u nas sice kvoli zapachu po plesni v lete, ale vraj sa to robi aj pri vodnom kameni.

Vytvoriť novú tému  Odoslať odpoveď
Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 52  Ďalšia
Stránka 38 z 52 [ Počet príspevkov: 520 ]
Predchádzajúca téma | Ďalšia téma

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

Hľadať
Skočiť na

m.rodinka.sk