Predchádzajúca téma | Ďalšia téma
Stránka 1 z 1 [ Počet príspevkov: 23 ]
Vytvoriť novú tému Odoslať odpoveď

Ako mate vymalovane??dajte namety :-)

Ako mate vymalovane??dajte namety :-)

- začiatočník

So 25.Okt. 2008 16:56 Odoslať
Ahojte.Chystame sa malovat byt a chcela by som zmenu.obyvacku by som dala na zlto,spolu s chodbou a kuchynou lebo je to vsetko otvorene bez dveri a spalnu pistacoivo zelenu.Rozmyslala som na tym ze by som kombinovala odtiene,.Napr v obyvke stena za sedackou by bola tmavsia a zvysky stien bledsia zlta alebo este v kombinacii s bielou kde je okno.Dajte prosim namety,fotodokumentacie na inspiraciu.Dakujem :wink:
Posledný príspevok

Re: Ako mate vymalovane??dajte namety :-)Re: Ako mate vymalo

- expert

Ne 02.Nov. 2008 15:14 Odoslať
kuchyna biela, chodba modra, obyvacka zlta, spalna marhulova, detska izba zelena. v detskej a obyvacke mame stenu, na ktorej je okno vyrazne sytejsiu farbu. zamerne - v obyvacke sme nechceli po vymene okna malovat celu znova, tak sme dali len tu jednu stenu. (v spalni sme mali este z tej povodnej farby, tak nebol problem) v detskej sme to dali tak, lebo sa nam to pacilo v obyvacke :-).
nemam ine a deti spia, tak aspon jednu poriadne staru, ked sa detska este len robila...

Prílohy

20061101_15.jpg
20061101_15.jpg [ 84.85 KiB | Zobrazená 5723 krát ]

Re: Ako mate vymalovane??dajte namety :-)

- expert

Št 13.Nov. 2008 14:20 Odoslať
Mne sa už prestalo páčiť to, že všade iná farba, takže ja som si zvolila nejaké dve hlavné farby, ktoré sa v určitých obmenách budú dávať do celej časti (napr.do celého bytu alebo na celé prízemie) + nejaká tá neutrálna farba (biela alebo vanilka alebo slonová kosť).....oživiť to chcem dekorat.tapetou alebo možno nálepkami na stenu - teraz majú úžasný výber..každopdáne sa mi páči, ked štýl, farby, nejaká tá hlavná pointa je jednotná, inak je to také sekané, kúskovité, priestory pôsobia menšie podľa mňa

- expert

Št 13.Nov. 2008 14:30 Odoslať
My po 13 rokoch "farebna" ideme na bielu. Iba chalani chcu farebne izby,ale maju uz vek samostatneho rozhodnutia, takze nech to maju posvojom.
Vo vstupe a v spalni bude jedna stena s nalepkami, plus okolo krbu nejaky farebny kus,podla velkosti a tvaru krbu.

- expert

Št 13.Nov. 2008 14:34 Odoslať
ja tiež v podstate prechádzam na klasiku, kedže bude kombinácia hnedá + vanilka...na oživenie tam bude len tá oranžovo-červená

- expert

Po 17.Nov. 2008 11:38 Odoslať
Väčšinu bytu máme na bielo :wink: . WC nad kachličkami ornžové. Detská modro-oranžová a druhá detská bude asi tiež nejak farebná... Niečo s oranžovou asi... Asi zelená.. .Ešte sme nerozhodnutí :wink:

- expert

St 19.Nov. 2008 21:07 Odoslať
Dudlo,
my bývame v novom a vyzerá to u nás asi takto:
chodba drevený obklad a mätová zelená, kuchyňa bledučko marhuľová, detská izba do pol steny bledo žltá tapeta ukončená modrou obrázkovou bordúrou, nad ňou žltá farba, koberec modrý, spálňa bledá káva, obávačka kombinovaná - dve steny čokoládovo hnedé, dve steny slonovinová kosť. Stropy všade biele, samozrejme.

- expert

Št 20.Nov. 2008 8:20 Odoslať
Dudlo perfektné farby máte vybrané...obyvačku máme tehlovú zo žltou a chodbu jablkovo zelenú...určite sa nebojte experimentovať :wink:

- expert

Št 20.Nov. 2008 16:19 Odoslať
Nojaadka, tá obyvačka nie je tmavá??? Aj ja uvažujem urobiť spálnu len v prírodných farbách - čokohnedá + taká prírodná do maslova....a rozmýšlala som nad jednou stenou úplne tamvohnedou....

- expert

Št 20.Nov. 2008 16:24 Odoslať
Brat má izbu namalovanú na bielo a jednu stenu úúúplne tmavohnedú. A v poho. Ale je to tá oknová stena, takže dosť malá plocha je tmavohnedá.

- expert

Št 20.Nov. 2008 16:41 Odoslať
Ja som namotaná na takéto vecičky :D takýmto niečím ja budem "ozvláštňovať" interiér

http://nalepsi.cz/productDetail.aspx?productId=S004

http://nalepsi.cz/productDetail.aspx?productId=C001

http://nalepsi.cz/productDetail.aspx?productId=V154

A tak podobne

-  
Pi 21.Nov. 2008 10:59 Odoslať
tak to asi záleží od vkusu každého, my sme si práve dokončili spálňu, pistáciovo zelenkavu, strop a šikminy snehobiele a doprostred sme zohnali bordúru (kde je ružkokastá, zelenkavá a biela) a musím povedať, že sa mi to moc páči a celá izba pôsobí veľmi svetlo, je to také romantické :oops: ale mne sa páči aj teplá žltá, ono to asi záleží aj ako to budeš mať zariadené či moderne alebo klasicky a podľa toho sa môžeš aj vyšantiť so stenami

- expert

Po 24.Nov. 2008 15:16 Odoslať
Ked sme sa nastahovali v lete, chcela som bezove steny, mame bielo tmavohnedu obyvacku, chceli sme nejake ozvlastnenie, muz namaloval stenu na zeleno je dost vyrazna, takze asi budeme menit na hraskovu, no a okolo postele chceme dat este 2 keltske stply, z tých kamenov ako ma napr. doma Kordiak z paneláku :D len na druhej strane mame taku pastelovu fialovu tak neviem ci nezmenime za inu aby k tym kamenom pristala.

mamina - nad tými samolepkami uz uvazujeme davnejsie, ale nepaci sa mii, ze zblizka vidno to prelepovanie napr. stonky kvekot, z dialky to vyzera dobre, tak zvazujeme, ze dame taký motiv na dvere teda na kupelnove a zachodove aby neboli take biele, ja by som chcela fototapetu nocneho velkomesta za postel, ale neviem ci by potom nebola prilis tmava izba.

Prílohy

izba.jpg
izba.jpg [ 16.98 KiB | Zobrazená 5632 krát ]

- expert

Št 11.Dec. 2008 21:56 Odoslať
Prosím Vás a tipy na spálňu? Obrázok Mňa uchvátila nedávno kombinácia - hnedá - petrolejová - oranžová... a moj starý o tom ani počut nechce :?

- expert

Ut 13.Jan. 2009 18:57 Odoslať
dobré tipy sú na www.wallpainting.sk

- pokročilý

St 14.Jan. 2009 12:16 Odoslať
Ja mám všetko komplet na bielo, a hoci som sa toho bála, vrele odporúčam. Nemusela som riešiť, či sa mi hodia závesy k farbe stien, človek má o starosť menej pri vyberaní bytového textilu a ten textil dodá farieb až-až. Napr. v dcérina izba je oranžovo - zelenkavá, taká riadna oranžová (jedna polica a dva oranžovo-zelené vankúše, takže nie je toho priveľa) a závesy a prehoz na posteľ má takej mäkkej zelenkavej farby, veľmi pekné to je.
Ale inak pôvodne som chcela dať jednu stenu v obyvačke na bordovo (máme bordovú sedačku).

- expert

Št 12.Mar. 2009 7:28 Odoslať
my sme pre zmenu zvolili vsetky steny farebne a sme spokojni :)
http://www.mimibazar.sk/rodinne_fotografie.php?user=21

- expert

Pi 13.Mar. 2009 22:03 Odoslať
Ahojky

dievcata,tak u nas spalna fialova a bezova-ta fialova je na okonovej strane a nad postelami bude sadrokartonovapolica a tu potom natriem tiez fialovou(fialova je vraj vhodna do spalne,znamena hojnost :D -tu nafotenu nemam) kuchyna je zelena,taka tmavsia a obyvacka tiez zelena pistaciova(zelena znamena harmoniu) ,a detska je farebna,ved posudte...

Prílohy

telefon nokia 028.jpg
telefon nokia 028.jpg [ 87.07 KiB | Zobrazená 5419 krát ]

Naposledy upravil Dagi77 dňa Pi 13.Mar. 2009 22:10, celkovo upravené 1 krát.

- expert

Pi 13.Mar. 2009 22:08 Odoslať
:arrow:

Prílohy

telefon nokia 049.jpg
telefon nokia 049.jpg [ 83 KiB | Zobrazená 5413 krát ]
telefon nokia 024.jpg
telefon nokia 024.jpg [ 63.69 KiB | Zobrazená 5414 krát ]

- expert

Pi 13.Mar. 2009 22:29 Odoslať
Dagi77 píše
Ahojky

dievcata,tak u nas spalna fialova a bezova-ta fialova je na okonovej strane a nad postelami bude sadrokartonovapolica a tu potom natriem tiez fialovou(fialova je vraj vhodna do spalne,znamena hojnost :D -tu nafotenu nemam) kuchyna je zelena,taka tmavsia a obyvacka tiez zelena pistaciova(zelena znamena harmoniu) ,a detska je farebna,ved posudte...

Dagi ta kuchyna mi nieco hovori, nie si ty elen co bloguje o svojom domceku, ak ano tak vies o com hovorim, ak nie tak ignoruj :wink:

- expert

Pi 13.Mar. 2009 22:33 Odoslať
ja patrim k mensine, ktora farby nemusi, farbu znesiem len v najjemnejsich pastelovych odtienoch, cely byt mame bledulinko vanilkovy, okrem detskej, ale ani tam nie je nic vyrazne, a do buducnosti, ak raz bude dom sa tiez pohravam s bielou

- expert

So 14.Mar. 2009 5:58 Odoslať
Iris píše
Dagi77 píše
Ahojky

Dagi ta kuchyna mi nieco hovori, nie si ty elen co bloguje o svojom domceku, ak ano tak vies o com hovorim, ak nie tak ignoruj :wink:

Iris,nie ,nie som elen :wink:

- expert

So 14.Mar. 2009 11:05 Odoslať
ja som zobrala do obchodu kde miesaju farby kus koberca, su na nom take hnede a hnedocevvene /indiasnka cervena/ farby a svetlu ako podklad a tmavu na dva pozdlzne pasy sme dali namiesat ,v tom sirsom su dva kandinskeho obrazy ,

Vytvoriť novú tému  Odoslať odpoveď

Stránka 1 z 1 [ Počet príspevkov: 23 ]
Predchádzajúca téma | Ďalšia téma

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Hľadať
Skočiť na

m.rodinka.sk | m.babetko.sk | m.detskechoroby.sk | m.zvery.sk | m.tehotenstvo.sk | m.poradne.rodinka.sk | m.poradnapediatra.rodinka.sk