Predchádzajúca téma | Ďalšia téma
Stránka 288 z 952 [ Počet príspevkov: 9514 ]
Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291 ... 952  Ďalšia
Vytvoriť novú tému Odoslať odpoveď

Prerabka resp. zariadovanie bytu,inspiracie :-)

Re: Prerabka resp. zariadovanie bytu,inspiracie :-)

- expert

Po 01.Sep. 2008 11:02 Odoslať
takže moja redstava ako ma vyzerať je ta bežova kožena - dlha,rohova - bez jednej strany / opierky + taburet http://www.asko-nabytok.sk/aktualniletak/2.html alebo ako ta vpravo dole tmhneda ale určite dlhšia a hlavne o polovicu lacnešia :lol:
Posledný príspevok

Re: Prerabka resp. zariadovanie bytu,inspiracie :-)Re: Prera

- expert

Po 01.Sep. 2008 14:50 Odoslať
deni, ide asi aj o to aká koža...pravá koža by mala v zime hriať, v lete chladiť :D Sesterka kúpila na výstave v Nitre so zľavou, nádhernú koženú za 75000....

Ja sa priznám, že mne koža vadí :oops: je to pekné, ale stále sa vac priklánam k látkovej. Tá teflónová úprava ko píše daša je veľmi praktická. My sme s touto sedačkou maxim.spokojní a to stála 20000.-Sk - je to 2ka a trojka - pomerne veľká :D Pohľadám foto pre deni

Prílohy

2.JPG
2.JPG [ 91.22 KiB | Zobrazená 2149 krát ]
1.JPG
1.JPG [ 36.13 KiB | Zobrazená 2161 krát ]

- expert

Po 01.Sep. 2008 15:07 Odoslať
mamina píše
deni, ide asi aj o to aká koža...pravá koža by mala v zime hriať, v lete chladiť :D Sesterka kúpila na výstave v Nitre so zľavou, nádhernú koženú za 75000....

Ja sa priznám, že mne koža vadí :oops: je to pekné, ale stále sa vac priklánam k látkovej. Tá teflónová úprava ko píše daša je veľmi praktická. My sme s touto sedačkou maxim.spokojní a to stála 20000.-Sk - je to 2ka a trojka - pomerne veľká :D Pohľadám foto pre deni

gauc z pravej koze poznas tak, ze nie je jednoliaty, mysim tym, ze je v urcitych castiach zosivany.. lebo je robeny z pravej koze a co by to muselo byt za zviera, aby malo taku velku plochu koze :lol:
a cena sa pohybuje nad 50 000.. ja som bola vzdy proti kozi. Teraz mame cca od jari kozene gauce ( 3-sedak a 2-sedak ) a je to super.. ked sa podari detom nieco vyliat, alebo kvapnut, len sa to otrie.. velmi lahko sa udrziava, kupujem take vlhcene obrusky na kozene gauce v Tescu... a je teda dost namahany, v jednom kuse sa po nom valame ked sledujeme telku..ja velmi odporucam .. ale ziadnu eko kozu a podobne imitacie :roll:

- expert

Po 01.Sep. 2008 20:28 Odoslať
daša píše
Ale keby osm mala viac prachov, asi by som investovala do kozenej, ale takej brusenej, nech s ai v teple nelepi na zadok.

Tak toto je môj problém :lol: :lol: :lol: si vždy vankúšik podkladám :lol: ...

- expert

Po 01.Sep. 2008 20:38 Odoslať
No, neviem....mne sa kožená páči, ale asi som na nu ešte nedorástla :lol: :lol: proste vnútorne ju nechcem :lol: jediný dôvod by bola machrovina, že by mi to sadlo do interiéru :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Inak, včera som prišla na super nápad :lol: dve steny v obyvke "obalíme" do sadrokartónu a don dáme urobiť na mieru knižnicu, TV, repráky a všetky tieto veci, takže to bude akoby vstavané :D no neprišla som na to sama, ale bolo to v časáku a vyzerá to úplne perfektne :shock:

- expert

Po 01.Sep. 2008 20:49 Odoslať
Mamina, mne sa také police knižnice strááášne páčia. :D Tiež takú chcem na jednej stene v hale sa to dá, tak uvidím, my máme také " slepé " oknám čo boli okná len sa zamurovali a ostal taký výklenok a je to tiež fain. :wink:
Mne sa koža páči, ale keď na novu teraz nebudeme mať, je mi to jedno aká by bola, hlavne nech je pohodlnááááá. :wink:

- expert

Po 01.Sep. 2008 20:51 Odoslať
No a toto som robila. Sa trošku musím pochváliť. :wink:

Prílohy

P1010738.JPG
P1010738.JPG [ 98.54 KiB | Zobrazená 2165 krát ]
P1010754.JPG
P1010754.JPG [ 87.2 KiB | Zobrazená 2190 krát ]
P1010733.JPG
P1010733.JPG [ 94.16 KiB | Zobrazená 2175 krát ]

- expert

Po 01.Sep. 2008 20:58 Odoslať
Klá píše
No a toto som robila. Sa trošku musím pochváliť. :wink:
wow,krása :shock: :D

- expert

Po 01.Sep. 2008 21:00 Odoslať
Ach dík, ale už som si povedala že to nemôže byť také ťažké, aby som to nezvládla a tento chalan nám dokončí kupeľňu a koniec, nechcem, aby sa to ťahalo ešte 10 rokov. :!: :lol:

- expert

Po 01.Sep. 2008 21:00 Odoslať
Klá, :shock: teda - si šikulka :shock: a ešte s mini pomocníkom v pätách :lol: a na tej prvej foto si čo robila? :oops: :roll: Vy inak máte asi riadne veľké priestory, však?

Vytvoriť novú tému  Odoslať odpoveď
Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291 ... 952  Ďalšia
Stránka 288 z 952 [ Počet príspevkov: 9514 ]
Predchádzajúca téma | Ďalšia téma

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

Hľadať
Skočiť na

m.rodinka.sk | m.babetko.sk | m.detskechoroby.sk | m.zvery.sk | m.tehotenstvo.sk | m.poradne.rodinka.sk | m.poradnapediatra.rodinka.sk