Predchádzajúca téma | Ďalšia téma
Stránka 116 z 381 [ Počet príspevkov: 9514 ]
Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119 ... 381  Ďalšia
Vytvoriť novú tému Odoslať odpoveď

Prerabka resp. zariadovanie bytu,inspiracie :-)

Re: Prerabka resp. zariadovanie bytu,inspiracie :-)

- expert

Po 01.Sep. 2008 11:02 Odoslať
takže moja redstava ako ma vyzerať je ta bežova kožena - dlha,rohova - bez jednej strany / opierky + taburet http://www.asko-nabytok.sk/aktualniletak/2.html alebo ako ta vpravo dole tmhneda ale určite dlhšia a hlavne o polovicu lacnešia :lol:
Posledný príspevok

Re: Prerabka resp. zariadovanie bytu,inspiracie :-)Re: Prera

- expert

Po 01.Sep. 2008 14:50 Odoslať
deni, ide asi aj o to aká koža...pravá koža by mala v zime hriať, v lete chladiť :D Sesterka kúpila na výstave v Nitre so zľavou, nádhernú koženú za 75000....

Ja sa priznám, že mne koža vadí :oops: je to pekné, ale stále sa vac priklánam k látkovej. Tá teflónová úprava ko píše daša je veľmi praktická. My sme s touto sedačkou maxim.spokojní a to stála 20000.-Sk - je to 2ka a trojka - pomerne veľká :D Pohľadám foto pre deni

Prílohy

2.JPG
2.JPG [ 91.22 KiB | Zobrazená 2037 krát ]
1.JPG
1.JPG [ 36.13 KiB | Zobrazená 2049 krát ]

- expert

Po 01.Sep. 2008 15:07 Odoslať
mamina píše
deni, ide asi aj o to aká koža...pravá koža by mala v zime hriať, v lete chladiť :D Sesterka kúpila na výstave v Nitre so zľavou, nádhernú koženú za 75000....

Ja sa priznám, že mne koža vadí :oops: je to pekné, ale stále sa vac priklánam k látkovej. Tá teflónová úprava ko píše daša je veľmi praktická. My sme s touto sedačkou maxim.spokojní a to stála 20000.-Sk - je to 2ka a trojka - pomerne veľká :D Pohľadám foto pre deni

gauc z pravej koze poznas tak, ze nie je jednoliaty, mysim tym, ze je v urcitych castiach zosivany.. lebo je robeny z pravej koze a co by to muselo byt za zviera, aby malo taku velku plochu koze :lol:
a cena sa pohybuje nad 50 000.. ja som bola vzdy proti kozi. Teraz mame cca od jari kozene gauce ( 3-sedak a 2-sedak ) a je to super.. ked sa podari detom nieco vyliat, alebo kvapnut, len sa to otrie.. velmi lahko sa udrziava, kupujem take vlhcene obrusky na kozene gauce v Tescu... a je teda dost namahany, v jednom kuse sa po nom valame ked sledujeme telku..ja velmi odporucam .. ale ziadnu eko kozu a podobne imitacie :roll:

- expert

Po 01.Sep. 2008 20:28 Odoslať
daša píše
Ale keby osm mala viac prachov, asi by som investovala do kozenej, ale takej brusenej, nech s ai v teple nelepi na zadok.

Tak toto je môj problém :lol: :lol: :lol: si vždy vankúšik podkladám :lol: ...

- expert

Po 01.Sep. 2008 20:38 Odoslať
No, neviem....mne sa kožená páči, ale asi som na nu ešte nedorástla :lol: :lol: proste vnútorne ju nechcem :lol: jediný dôvod by bola machrovina, že by mi to sadlo do interiéru :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Inak, včera som prišla na super nápad :lol: dve steny v obyvke "obalíme" do sadrokartónu a don dáme urobiť na mieru knižnicu, TV, repráky a všetky tieto veci, takže to bude akoby vstavané :D no neprišla som na to sama, ale bolo to v časáku a vyzerá to úplne perfektne :shock:

- expert

Po 01.Sep. 2008 20:49 Odoslať
Mamina, mne sa také police knižnice strááášne páčia. :D Tiež takú chcem na jednej stene v hale sa to dá, tak uvidím, my máme také " slepé " oknám čo boli okná len sa zamurovali a ostal taký výklenok a je to tiež fain. :wink:
Mne sa koža páči, ale keď na novu teraz nebudeme mať, je mi to jedno aká by bola, hlavne nech je pohodlnááááá. :wink:

- expert

Po 01.Sep. 2008 20:51 Odoslať
No a toto som robila. Sa trošku musím pochváliť. :wink:

Prílohy

P1010738.JPG
P1010738.JPG [ 98.54 KiB | Zobrazená 2053 krát ]
P1010754.JPG
P1010754.JPG [ 87.2 KiB | Zobrazená 2078 krát ]
P1010733.JPG
P1010733.JPG [ 94.16 KiB | Zobrazená 2063 krát ]

- expert

Po 01.Sep. 2008 20:58 Odoslať
Klá píše
No a toto som robila. Sa trošku musím pochváliť. :wink:
wow,krása :shock: :D

- expert

Po 01.Sep. 2008 21:00 Odoslať
Ach dík, ale už som si povedala že to nemôže byť také ťažké, aby som to nezvládla a tento chalan nám dokončí kupeľňu a koniec, nechcem, aby sa to ťahalo ešte 10 rokov. :!: :lol:

- expert

Po 01.Sep. 2008 21:00 Odoslať
Klá, :shock: teda - si šikulka :shock: a ešte s mini pomocníkom v pätách :lol: a na tej prvej foto si čo robila? :oops: :roll: Vy inak máte asi riadne veľké priestory, však?

- expert

Po 01.Sep. 2008 21:04 Odoslať
Klá, inak ja to stále vravím, že veci musí do rúk chytiť ženská, aby sa pohli :!: :lol: Neboj nič, aj u nás to tak bude, že maľovať budem nakoniec ja :lol: ale ja to robím rada, aj obyvačku som ja maľovala.
Tento piatok by nám mali motnovať tie okná - držte palce, aby naozaj prišli :twisted:

- expert

Po 01.Sep. 2008 21:04 Odoslať
Na tej prvej som vlastne natierala ten plot a patinovala. :wink:
Hej, priestory sú veľké, ale na úkor izieb, a odkladacieho priestoru... ako keď to rieši chlap, čo neuvažuej o rodine... :lol: :lol: :lol: Ale dá sa v poho. Dole je to všetko otvorené, okrem jednej izbičky. :wink:

- expert

Po 01.Sep. 2008 21:06 Odoslať
Klá, lebo aj ten plot je super :D ked už ja budem riešiť plot - to už bude iná parádička

- expert

Po 01.Sep. 2008 21:08 Odoslať
Neboj mamina, však ty to budeš mať chytro hotové, a na jar aj plot riešiť, záhradku a tak. :wink:

- expert

Po 01.Sep. 2008 21:10 Odoslať
Mamina, aj mňa baví maľovanie, natieranie... však teraz som si toho užila habakuk. :lol:
Tak držkám palce na tie okná. :wink: Nech idete podľa plánu.

- expert

Po 01.Sep. 2008 21:12 Odoslať
však hádam hej - uvidíme za koľko byt predáme, či ešte budú financie na tieto veci :roll: A dúfam, že sa vyznáš aj v siatí trávy a tak, lebo v tomto som ja totálny amatér :roll: určite chcem aspon jeden - dva ovocné stromy, inak trávu a živý plot :!: ten chlapík čo neodporúčal podlahové kúrenie, nám aj 5x zdôraznil, aby sme v žiadnom prípade nikam nedávali ihličnaté stromy, kríky, ani tuje :roll: tak uvažujem nad živým plotom čo sa strihá - vieš aký myslím? A potom bude aj ten bígl :lol: :lol: ozaj - dúfam, že sa dá pes naučiť tak, aby nekakal a necikal u nás v záhrade, ale až na lúke...lúa bude hned za záhradou, tam bude aj bránička - takže min.3-5 x sa pôjde vybehať

- expert

Po 01.Sep. 2008 21:24 Odoslať
Počuj mamina, a nedala si to podlahové? :shock: Ja ti neviem, ale podľa mňa je to super!!! Máme ho vo vrchnej kúpeľke, v spodnej, v kuchyni a jedálni, a parádička. :wink:
Ten plot viem aký myslíš, svokrovci taký majú. My máme aj tujky teraz sme kúpili v baumaxe, ale nechápem prečo vám to neodporúčal :shock: dokonca aj ihličnan máme. :wink:
K psíkovi,... tak veľa šťastia pri učení, potom mi prezradíš tú metódu. :lol: Naša teda kakala po celej záhrade, dokonca aj jamy kopala :lol: ťupinda, už som len čakala kedy nohu vyvalím. :lol: Lúku máme takisto hneď za bránou, za cestou. :wink: Nepomohlo. :lol:
No a trávu som veru už siala. :wink:

- expert

Po 01.Sep. 2008 22:17 Odoslať
Klá ty si riadny macher a tá fotka s malým je jednoducho supééééér.
Btw čo je to za obklad čo si tam dávala? A ako si to vlastne robila?
Lebo ja mám zálusk na takéto niečo:
Obrázok
zatiľ ešte dobre neviem kde to zakomponujem, ale niekde určite :lol:

- expert

Po 01.Sep. 2008 22:18 Odoslať
Mamina, pes sa naucit da. Ale bigl je tak blby pes ze to snad ani nie je pes ale blondina :lol:
Inak, ihlicnany - s mierou- su v pohode. Tuje sa nepacia ani mne. Ma ich kazdy a v zime vyzeraju ako vyschnute. V zime je pekna aj kopa opadavych krikov a stromov, kvitnu čemerice, hamamelis, svib ma krasne krvavocervenu farbu konarikov...

- expert

Ut 02.Sep. 2008 7:09 Odoslať
Klá, podlahové bude, ale nie všade ako sme pôvodne chceli...v celej chodbe, v kúpeľniach a v kuchyni :wink: všade tam kde sa nespí a ani nad tou miestnosťou nie je miestnosť kde sa spí :lol:
Ihličnany - a tiež tuje by podľa neho nemali byť preto, že cez tie "ihličky" ide elektrický či aký prúd :lol: :lol: no nejdem to tu ani písať, lebo ma pošlete na psychiatriu :lol: :lol: :wink:

margo, inak to som už aj ja počula, že bígl je totálny hlupáčik :shock: aj dalmatínec....tak ti neviem...ešte to možno zmením, lebo ja som zástanca toho názoru, že blbý nie je pes, ale majiteľ :roll: v podstate nepotrebujem nejaké inteligenta - chceme maznáčika a tiež psa, ktorý si zastane úlohu psa - čiže nap.na zlodeja zabreše :wink: no mohol by ovládať základné veci - teda ovládanie svojch potrieb, základné povely....ešte uvidíme...chcem psa cca v podobnej výške ako bígl. A tie kríky - potom sa obrátim aj na teba - teraz je to pre mna španielska dedina :roll:

A moje staršie dieťa sa práve nachádza v oblakoch, ešte letí tak hodinu a ja som z toho značne nervózna :cry:

Sherely, sesterka dávala presne takéto niečo ako si dala na obrázku...oni tým obložili krb

- expert

Ut 02.Sep. 2008 8:25 Odoslať
Klaaa :shock: :shock: :shock: , ja ziram, perfektna si!!! :D :D
teda poviem ti, klobuk dole, aj s patinovanim... :D Vela ludi mam moderne zariadene domy a byty ale k vam by som sa rozhodne prisla niekedy pozriet hoc aj cez nejaku reportaz z casaku o byvani :wink: a to si lepila vlastne take tenucke licove tehly? To nie su tie pasiky, ze?

Mamina, to co ty chces, ma aj kamoska a vyzera to fakt perfektne.ty myslis akoby taku policu robenu so sadrokartonu, ze, ze to vyzera akoby policky zo steny, take vyklenky a niky? To je fakt super. Niektori si tam davaju aj podsvietenie ak chcu nejaku sosku alebo tak zvyraznit, velmi sa mi to paci :D

Hovorim, ked raz budem velka... :lol: :lol: Tu v tomto byte sme boli casovo aj financne obmedzeni. Ale aj tak som happy ako to dopadlo a stale mam este co doladovat, ked pridu zasa nejake finance :)

Inak, moja mamina si dlhe roky pestovala rozne odrody tuji a malych ihlicnanov na balkone, lebo vedela, ze raz sa zasa prestahuje do rodinneho domu a teraz tie tujky rozneho druhu ma v zahradke , vyrastli, ona to pokombinovala aj s kamenmi, korou, machom, ulomkami z vymyvaneho betonu a jazierkom a vyzera to teraz fakt ukazkovo. taka akoby japonska zahradka prespikovana stredomorskym stylom, ale myslim, ze vkusne. Este kym sa to rozrastie ako ma a bude to eno-nuno. Takze neviem, ja by som si tujky dala, ved su rozne druhy. Inak, minule som sa zahrala na strihorukeho Edwarda a jednu som jej osvacala ako snehuliak :lol: :lol: Sarinka mala radost.

mamina a kem leti?

- expert

Ut 02.Sep. 2008 8:52 Odoslať
daša, na Slnečné pobrežie do Bulharska. Akurát som s nimi volala, už sú tam a je tam krásne :D
A áno, myslím také tie niky a police, ale toto bola ešte vsadená normálne drevená knižnica akoby do steny :shock: aj telka v stene, žiadne káble, repráky akoby vstavané do steny...fakt krásne :D

- pokročilý

Ut 02.Sep. 2008 9:48 Odoslať
dievcata ja neviem ci ste to tu uz riesili ale chcem sa opytat ci nema niekto nejaky napad ako rozdelit izbu nejakou jednoduchou a lacnou prieckou ktoroa by ale nemala byt moc hruba ak mate napady sem s nimi velmi sa potesim.

- expert

Ut 02.Sep. 2008 10:17 Odoslať
Ja mam tuje celu zimu krasne zelene, mame rozne a maju rozne druhy zelenej farby az do strieborna - mne sa to paci a hlavne nieje z nich vela neporiadku ako z listnacov.
Ja som zasa citala ze ihlicnany pohlcuju elektrosmog - tak si potom vyberme, ale vseobecne neverim ze zelen moze cloveku skodit nejakym vyzarovani :) a ani podlahovka ak ti prudi voda v trubkach alebo prudi v radiatoroch a v stupackach je to uplne rovnake prudenie. Ine je uz elektricke vykurovanie, wifi systemy a podobne... tie vytvaraju elektrosmog.

- expert

Ut 02.Sep. 2008 12:46 Odoslať
Sherley píše
Klá ty si riadny macher a tá fotka s malým je jednoducho supééééér.
Btw čo je to za obklad čo si tam dávala? A ako si to vlastne robila?
Lebo ja mám zálusk na takéto niečo:
Obrázok
zatiľ ešte dobre neviem kde to zakomponujem, ale niekde určite :lol:

Tak to je štiepaný kameň na čo ty máš zálusk, peknééé.
To čo som ja dávala sú obkladové tehličky, vyzerá to ako stará tehla potom keď je to komplet. :wink: A ako som to? Normálne som si zarobila kleber - lepidlo, nanášala kelňou :lol: oškrabala škrábákom, aby boli akoby drážky, a lepila na stenu :lol: ... Nič zložité. :wink:

Vytvoriť novú tému  Odoslať odpoveď
Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119 ... 381  Ďalšia
Stránka 116 z 381 [ Počet príspevkov: 9514 ]
Predchádzajúca téma | Ďalšia téma

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Hľadať
Skočiť na

m.rodinka.sk | m.babetko.sk | m.detskechoroby.sk | m.zvery.sk | m.tehotenstvo.sk | m.poradne.rodinka.sk | m.poradnapediatra.rodinka.sk