Predchádzajúca téma | Ďalšia téma
Stránka 318 z 326 [ Počet príspevkov: 3254 ]
Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321 ... 326  Ďalšia
Vytvoriť novú tému Odoslať odpoveď

Deticky narodene v maji 2004

Re: Deticky narodene v maji 2004

- expert

Št 23.Apr. 2009 9:15 Odoslať
myslim ze celkom dobre, sice viac sa zlosti, a vie sa urazit, ale myslim ze je to v pohode, pomaha, chodi na nu pozerat, cese jej vlasky, atd.....takze dobre....

VSETKO NAJLEPSIE K PRVYM NARODENINAM!!!!

to fakt tak zbehlo??
Posledný príspevok

- expert

Št 23.Apr. 2009 18:08 Odoslať
Petka vsetko najlepsie Tomaskovi k 1.narodeninam!!!
Tu je nasa nova izba, http://www.mimibazar.sk/rodinne_fotogra ... lbum=24169
radost bola obrovska!!! :D Matusovu(povodnu Martinkinu) som ani nefotila, zdedil vsetko po nej, len sa tam nastahovali jeho hracky, ma tam koberec s cestami a navlecky Vlacik Thomas. Aj jemu chceme este neskor vstavanu skrinu a pisaci stolik, ale to staci aj o 2-3 roky.
Petka drzim palce, nech Vam stahovanie vyjde!

- expert

Po 27.Apr. 2009 14:37 Odoslať
Dakujem za blahozelania!
Jani, krasna izbcka, taka princeznickovska... :wink:
Tie kvetinky, to maloval tvoj muz? Lebo ja som videla v Hornbachu ale aj na mimibazare take nalepky na stenu a sme s muzom rozmyslali, ze by sme potom mohli nieco take detom nalepit na vyzdobenie izbicky.
Inak hronze to leti, zachvilku maju nase deturence uz 5 rokov!!! Mate uz nejake darceky?
My sme raz este po vianociach boli nakupovat a mali tam vypredaj hraciek, tak sme kupili tusim za 5 euro takeho zubara z plasteliny. Tak dufam, ze sa mu bude pacit, lebo s plastelinou sa dokaze velmi pekne zahrat.
Obrázok
No a mozno este nejake knizky mu kupime, stale este miluje rozpravky o vlaciku Tomasovi, tusim vysli dalsie diely.
Chceli sme mu kupit aj hodiny, lebo uz ich pozna, digitalky v pohode, rucickove tiez trosku vie citat, ale dedo mu kupil u vietnamca digitalky za 2 eura. Tak ked nezabudne, chodi s nimi do skolky a je tam hrozny macher, lebo vraj vsetci chcu pri nom sediet na obede a chcu aby im ich pozical :lol: :lol: :lol:

- expert

Ut 28.Apr. 2009 13:29 Odoslať
Petka aj u nas dost fici plastelina :D Darcek najvacsi - izbu uz dostala dopredu. Teraz uz len jednu barbie z povianocneho vypredaja :lol: vymalovavanku, fixky a taketo drobnosti. Ide v juni so svokrovcami na svadbu, tak svokra jej kupila take slavnostne saty, budu tiez k narodkam, z tych sa bude tesit. :D

Re: Deticky narodene v maji 2004Re: Deticky narodene v maji

- expert

Ut 05.Máj. 2009 9:08 Odoslať
Jani a kedy ma vlastne Martinka narodeniny? Viem, ze je o par dni starsia ako Petko a Karolinka je tusim o jeden den mladsia ako Petko.
Petko sa uz hrozne tesi, kedy ponesie detom do skolky keksiky, len ma dilemu, lebo narodeniny ma 10-teho v nedelu, tak nevie ci ich ma doniest v stvrtok 7-meho, alebo az v pondelok 11-teho :roll: Hrozne si nad tym lame hlavu :lol: :lol: :lol:
Kazdopadne, Martinke vsetko najlepsie k narodeninam, vela zdravicka, stasticka a lasky a nech sa jej v tej krasnej ruzovej princeznovskej izbicke splnia vsetky dievcenske snicky!
Obrázok

Susanna, kde si? Uz sem nechodis? Poslem Ti ss.

- expert

St 06.Máj. 2009 15:10 Odoslať
Petka my oslavujeme zajtra 7. :D Dakujeme za blahozelanie. Oslavu robime v piatok s rodinou a v sobotu asi s detmi.

- expert

Št 07.Máj. 2009 20:45 Odoslať
My mame oslavu v sobotu. Vymyslela som si na seba taku habaduru, ze idem robit tortu vo forme cisla 5. Tak som zvedava, ako sa mi to podari vyrezat, lebo uz dopredu mam z toho hruzu :oops:
Ani sa mi verit nechce, ze to tak utieklo, ze Petko uz bude mat 5 rokov!

- expert

Pi 08.Máj. 2009 8:05 Odoslať
Vsetkym oslavencom vsetko dobre. uz zacinaju z nich byt velke deticky... fnuk, fnuk,,,
My sme vcera oslavili Hannine narodky len ako rodina a v sobotu bude mat kamaratky zo skolky a nasi priatelia pridu jedni v sobotu vecer a jedni v nedelu. POMOC!!!!!!!

- expert

St 13.Máj. 2009 18:35 Odoslať
Ahojte,
Prajem vsetkym oslavencom vsetko len to NAJ!!!!
boze uz o rok z nich budeme mat skolakov, strasne to zbehlo. Nasa oslava dobre dopadla, tesila sa velmi!
Petka torta sa vydarila? darceky mali uspech?

zopar fotiek z oslavy

Obrázok
Obrázok
takto cakala na oslavu :-)
Obrázok

- expert

St 13.Máj. 2009 20:18 Odoslať
Jani, kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasna torta, to si robila sama?? :D

Vytvoriť novú tému  Odoslať odpoveď
Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321 ... 326  Ďalšia
Stránka 318 z 326 [ Počet príspevkov: 3254 ]
Predchádzajúca téma | Ďalšia téma

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

Hľadať
Skočiť na

m.rodinka.sk