Predchádzajúca téma | Ďalšia téma
Stránka 128 z 131 [ Počet príspevkov: 3254 ]
Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131  Ďalšia
Vytvoriť novú tému Odoslať odpoveď

Deticky narodene v maji 2004

Re: Deticky narodene v maji 2004

- expert

Št 23.Apr. 2009 9:15 Odoslať
myslim ze celkom dobre, sice viac sa zlosti, a vie sa urazit, ale myslim ze je to v pohode, pomaha, chodi na nu pozerat, cese jej vlasky, atd.....takze dobre....

VSETKO NAJLEPSIE K PRVYM NARODENINAM!!!!

to fakt tak zbehlo??
Posledný príspevok

- expert

Št 23.Apr. 2009 18:08 Odoslať
Petka vsetko najlepsie Tomaskovi k 1.narodeninam!!!
Tu je nasa nova izba, http://www.mimibazar.sk/rodinne_fotogra ... lbum=24169
radost bola obrovska!!! :D Matusovu(povodnu Martinkinu) som ani nefotila, zdedil vsetko po nej, len sa tam nastahovali jeho hracky, ma tam koberec s cestami a navlecky Vlacik Thomas. Aj jemu chceme este neskor vstavanu skrinu a pisaci stolik, ale to staci aj o 2-3 roky.
Petka drzim palce, nech Vam stahovanie vyjde!

- expert

Po 27.Apr. 2009 14:37 Odoslať
Dakujem za blahozelania!
Jani, krasna izbcka, taka princeznickovska... :wink:
Tie kvetinky, to maloval tvoj muz? Lebo ja som videla v Hornbachu ale aj na mimibazare take nalepky na stenu a sme s muzom rozmyslali, ze by sme potom mohli nieco take detom nalepit na vyzdobenie izbicky.
Inak hronze to leti, zachvilku maju nase deturence uz 5 rokov!!! Mate uz nejake darceky?
My sme raz este po vianociach boli nakupovat a mali tam vypredaj hraciek, tak sme kupili tusim za 5 euro takeho zubara z plasteliny. Tak dufam, ze sa mu bude pacit, lebo s plastelinou sa dokaze velmi pekne zahrat.
Obrázok
No a mozno este nejake knizky mu kupime, stale este miluje rozpravky o vlaciku Tomasovi, tusim vysli dalsie diely.
Chceli sme mu kupit aj hodiny, lebo uz ich pozna, digitalky v pohode, rucickove tiez trosku vie citat, ale dedo mu kupil u vietnamca digitalky za 2 eura. Tak ked nezabudne, chodi s nimi do skolky a je tam hrozny macher, lebo vraj vsetci chcu pri nom sediet na obede a chcu aby im ich pozical :lol: :lol: :lol:

- expert

Ut 28.Apr. 2009 13:29 Odoslať
Petka aj u nas dost fici plastelina :D Darcek najvacsi - izbu uz dostala dopredu. Teraz uz len jednu barbie z povianocneho vypredaja :lol: vymalovavanku, fixky a taketo drobnosti. Ide v juni so svokrovcami na svadbu, tak svokra jej kupila take slavnostne saty, budu tiez k narodkam, z tych sa bude tesit. :D

Re: Deticky narodene v maji 2004Re: Deticky narodene v maji

- expert

Ut 05.Máj. 2009 9:08 Odoslať
Jani a kedy ma vlastne Martinka narodeniny? Viem, ze je o par dni starsia ako Petko a Karolinka je tusim o jeden den mladsia ako Petko.
Petko sa uz hrozne tesi, kedy ponesie detom do skolky keksiky, len ma dilemu, lebo narodeniny ma 10-teho v nedelu, tak nevie ci ich ma doniest v stvrtok 7-meho, alebo az v pondelok 11-teho :roll: Hrozne si nad tym lame hlavu :lol: :lol: :lol:
Kazdopadne, Martinke vsetko najlepsie k narodeninam, vela zdravicka, stasticka a lasky a nech sa jej v tej krasnej ruzovej princeznovskej izbicke splnia vsetky dievcenske snicky!
Obrázok

Susanna, kde si? Uz sem nechodis? Poslem Ti ss.

- expert

St 06.Máj. 2009 15:10 Odoslať
Petka my oslavujeme zajtra 7. :D Dakujeme za blahozelanie. Oslavu robime v piatok s rodinou a v sobotu asi s detmi.

- expert

Št 07.Máj. 2009 20:45 Odoslať
My mame oslavu v sobotu. Vymyslela som si na seba taku habaduru, ze idem robit tortu vo forme cisla 5. Tak som zvedava, ako sa mi to podari vyrezat, lebo uz dopredu mam z toho hruzu :oops:
Ani sa mi verit nechce, ze to tak utieklo, ze Petko uz bude mat 5 rokov!

- expert

Pi 08.Máj. 2009 8:05 Odoslať
Vsetkym oslavencom vsetko dobre. uz zacinaju z nich byt velke deticky... fnuk, fnuk,,,
My sme vcera oslavili Hannine narodky len ako rodina a v sobotu bude mat kamaratky zo skolky a nasi priatelia pridu jedni v sobotu vecer a jedni v nedelu. POMOC!!!!!!!

- expert

St 13.Máj. 2009 18:35 Odoslať
Ahojte,
Prajem vsetkym oslavencom vsetko len to NAJ!!!!
boze uz o rok z nich budeme mat skolakov, strasne to zbehlo. Nasa oslava dobre dopadla, tesila sa velmi!
Petka torta sa vydarila? darceky mali uspech?

zopar fotiek z oslavy

Obrázok
Obrázok
takto cakala na oslavu :-)
Obrázok

- expert

St 13.Máj. 2009 20:18 Odoslať
Jani, kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasna torta, to si robila sama?? :D

- expert

St 13.Máj. 2009 21:29 Odoslať
LUdka ako sa vam dari?
hej tortu som robila ja. Velmi jednoducha, mozes si spravit hocijaku, bud jablkovo-piskotovu, ovocno-slahackovu (taku sme mali my), alebo klasiku piskoty plnene kremom a na to obrazkovu oplatku, dokola trubicky :D bola to moja zatial najjednoduhsia torta a mala oooobrovsky uspech.
oblatku som objednavala tu http://www.cukrarskepomocky.sk/eshop/cat-6/ a svokra si nakazala hned objednat dalsie :lol:

- expert

Št 14.Máj. 2009 8:22 Odoslať
Ahojte
JANI, Martinka je uz hotova slecna ako ma elegantne prelozene nozicky :wink:
Joj, veru o rok skola! Kto vie co nas caka!
LUDKA, Karolinke vsetko najlepsie!

U nas sa torticka nastastie vydarila, hoci som mala dost velke obavy technickeho razu :roll: Ja som minuly rok tiez mala taku tortu s obrazkom pre Petka a tiez mala velky uspech a bolo to super jednoduche. Vtedy mal Tomasko asi 3 tyzdne, ak som si povedala, ze sa nebudem babrat s nejakou zlozitou tortou a urobila som obycajnu piskotovu s pudingovym kremom a na to ten obrazok. Ako byvaju moji rodicia, tam je cukrarenske uciliste a tam predavaju taketo veci ako tieto obrazky, marcipanove figurky, farby a rozne ozdobky, tak tam sme to kupili. Akurat tie trubicky, to je dobry napad :wink:

Prílohy

pepe5-7.jpg
pepe5-7.jpg [ 77.46 KiB | Zobrazená 1009 krát ]
pepe5-4.jpg
pepe5-4.jpg [ 92.06 KiB | Zobrazená 1009 krát ]
Pepe5-1.jpg
Pepe5-1.jpg [ 93.82 KiB | Zobrazená 1011 krát ]

- expert

Št 14.Máj. 2009 8:23 Odoslať
Este jedna: ako Tomasko bastil suche cesto :lol: :lol: :lol:
Velmi mu chutilo, ale viac natrusil ako zjedol :lol:

Prílohy

pepe5-9.jpg
pepe5-9.jpg [ 88.74 KiB | Zobrazená 1008 krát ]

- expert

Št 14.Máj. 2009 11:57 Odoslať
Petka krasna torta sa Ti podarila!!! super fotecky!
inak ja mam hrozu zo skoly. Co som pocula, aka ucitelka ich ocakava, tak sa bojim, aby potom nemala odpor voci skole.

- expert

Št 14.Máj. 2009 20:40 Odoslať
caute kocky, vsetko naj uz nasim velkym detickam, nas oslava este len caka na buduci vikend, potom poslem fotky, nejak na nic nie je cas, my kupujeme kubkovi bicykel a nejake veci na angictinu a nejake rozpravky, tiez mi to nejde do hlavy, ze uz budu alebo uz aj maju 5 rockov. Jani, torta nadherna ako vzdy.

- expert

Ne 17.Máj. 2009 12:51 Odoslať
Jani, ja nad skolou este moc nerozmyslam. Tu na okoli su minimalne dve skoly. Do jednej chodi kamaratkyn syna dost sa stazovala, ze maju nejake problemy... :roll: Tak neviem, ani neviem, dokedy si treba vybrat skolu, alebo ako sa to robi...
Mne to pride este hrozne daleko, hoci je pravda, ze to rychlo uteka. Teda mne posledny rok utiekol ani neviem ako. Nedavno som bola tehotna a Tomasko ma uz rok :wink:

- expert

Po 18.Máj. 2009 20:17 Odoslať
trio

Prílohy

DSC00491.JPG
DSC00491.JPG [ 93.08 KiB | Zobrazená 1014 krát ]

- začiatočník

Ut 19.Máj. 2009 6:36 Odoslať
caute, no riadne som sa tu rozpisala, napisala som dlhy prispevok no a on mi, potvora, zmizol :cry: . Tak este raz. Drobcekom a bambulkam vsetko najsamlepsie k narodeninkam. Maminky, ste uzasne sikovne, take krasne torty dokazete urobit. Klobuk dole. My sme sa zmohli len na to,, aby sme ju dali v cukrarni urobit. Anaj, mas krasne trio, kedy bude svtrte? Baby, musime sa snazit, aby sme Anaj dobehli. Zelam Vam krasny den. :D

- expert

St 20.Máj. 2009 16:17 Odoslať
Anaj, zlati su :wink: A Lukasko aky je uz veliky! Som si ho predstavovala este ako babatko, ale vlastne on je este starsi ako nas Tomasko.
Ha, a Ty sa nechystas na tretie? Ved Leo je uz veliky... :wink: Ja mam este Tomaska maleho, aj Ludka ma Tanicku uplne malilinku, tak si na rade Ty a Janka.

- expert

St 20.Máj. 2009 21:33 Odoslať
Ahojte,

no ja sa na tretie nechystam :lol: :lol: :lol: aj ked teda Martinka posledne dni ma reci, ze by chcela sestricku :lol: :lol: :lol:
Anaj to Tvoje trio je perfektne!!! podareni su :P Ella chodi do skolky?
A s tou skolou tu na vyber moc nemame :) musi chodit do tej, co tu mame.

- expert

St 27.Máj. 2009 13:37 Odoslať
ella chodi do skolky uz od septembra a lukasko zacne od januara, takze maminka moze zase zacat pracovat, ak sa nepritrafi stvrte, samozrejme srandujem :wink: :wink: :wink: , mam co robit aj tak. my sme mali teraz cez vikend oslavu, bolo tu kopec deti, zabava velka, tortu mi urobili kamosky, kbko dostal novy bicykel a detsky pociatac

- expert

St 27.Máj. 2009 13:41 Odoslať
fot

Prílohy

maj 052.jpg
maj 052.jpg [ 83.64 KiB | Zobrazená 1012 krát ]

- expert

St 27.Máj. 2009 13:41 Odoslať
luki

Prílohy

maj 076.jpg
maj 076.jpg [ 67.36 KiB | Zobrazená 1008 krát ]

- expert

St 10.Jún. 2009 16:58 Odoslať
Ahojte,
nejak to tu viazne... :roll:
Anaj, zlati su a Lukasko aky stramak s brilkami a helmou :lol:
Takze Ty uz pojdes pracovat? Ale to utieklo, ved si bola dohromady skoro 6 rokov doma. To bude teda riadna zmena :wink:
Ja si pomaly uzivam posledne volne dni s jednym dietatom. U nas totizto v skolke nemozu chodit v lete deti, co maju maminy na materskej. Celkovo je u nas v Dubravke hrozne vela deti a malo miest na skolkach, co som pocula, tak vraj 100 deti nedostane miesto :roll:
Zacali sme chodit s Petkom k logopedovi, ale zatial robime iba take cvicenia, ze vyplazuje jazyk, otvara a zatvara usta. Vraj nevie dobre hybat jazykom smerom dohora a preto ma problemy s L a R.
Boli sme u lekarky na 5-rocnej prehliadke, vazi 17 kg a meria 111 cm. Inak vsetko v poriadku, mali ho ockovat proti tetanu, ale mal trosku sopliky, tak mame prist za 2-3 tyzdne, ked bude uz uplne zdravy.
Ludka a Vam sa ako dari? Karolinka si uz zvykla na malinku?

- pokročilý

Ne 14.Jún. 2009 17:24 Odoslať
Ahojte:-) ako vidim,tu akoby sa vobec nic nezmenilo aj ked som tu predlho nebola,len nas nejako pribuda:-) Ludka,dodatocne blahozelam:-) snad si najdem viac casu,musim co to docitat pozadu,nech som v obraze ako sa mate a co nove:-) a potom poslem aj nejake foto... :D

Vytvoriť novú tému  Odoslať odpoveď
Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131  Ďalšia
Stránka 128 z 131 [ Počet príspevkov: 3254 ]
Predchádzajúca téma | Ďalšia téma

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Hľadať
Skočiť na

m.rodinka.sk | m.babetko.sk | m.detskechoroby.sk | m.zvery.sk | m.tehotenstvo.sk | m.poradne.rodinka.sk | m.poradnapediatra.rodinka.sk