Predchádzajúca téma | Ďalšia téma
Stránka 93 z 98 [ Počet príspevkov: 980 ]
Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 ... 98  Ďalšia
Vytvoriť novú tému Odoslať odpoveď

Napady a rady - STRIKOVANE a HACKOVANE

Re: Napady a rady - STRIKOVANE a HACKOVANE

- expert

Ut 27.Apr. 2010 16:25 Odoslať
tak som si dnes vramci prechadzky kupila tu knizku a skusila som aspon zacat. Ale daleko som sa nedostala, lebo nemam doma hacik, tak som pouzila iba obycajne lacne plastove pero ktoremu som odlomila ten drziak :crazy: no ale aspon tu retiazku uz viem :lol: co vsak zatial nechapem su stlpiky, hadam to pochopim ked si zadovazim original nacinie :lol:
Posledný príspevok

- expert

Ut 27.Apr. 2010 17:06 Odoslať
Cauky Ofelia, ja som pochopila stlpik :lool: :clap:
pozri návod tu, tu je to konečne zrozumiteľne, pochopila som hned: http://www.galanteriaivana.sk/pomocky/n ... ackovanie/
len som musela prerobiť retiazku, mala som ju moc napevno a nešlo mi preťahovať očká..
takže kniha je dobrá?
veľa zdaru a pevné nervy želám, ja sa teším, že som znova trošku pokročila :adore:

- expert

Ut 27.Apr. 2010 17:20 Odoslať
Kravka dik, je to tam naozaj pekne vysvetlene. Len bez hacika to nespravim, musim si ho urychlene zadovazit.
Aby sme mali motivaciu 8) http://www.fler.cz/fashionmartina

Co sa tyka tej knihy, tak su tam navody na take zakladne veci ako sal, taska, papucky, podlozka do kupelne, prikryvka na postel atd. Ked sa naucim princip, chcela by som skusit nejake oblecenie - sukna alebo ciapka by mali byt relativne v pohode dufam :D

- expert

Ut 27.Apr. 2010 17:35 Odoslať
tak ta holka je brutalne šikovná, ja len tak zíram!!! :eeek: wow nádhera.. ja dufam, ze sa aj k štrikovaniu dostanem, ale háčkovanie ma ťahá viac .. a ked vidím aké krásne veci sa dajú vyrobiť tak mám obrooovskú motiváciu :yes:
aký háčik si ideš kúpiť? ja som napr. zatial nikde nenašla, aká priadza ide na aký háčik, ako si vybrať ten správny, atd. Teraz už tretíkrát začínam odzačiatku, zasa boli očká príliš pevné a už mi napadlo či to nebude nesprávnou kombináciou háčika/priadze??

- expert

Ut 27.Apr. 2010 19:39 Odoslať
dievcata, dik za ozivenie diskusie. ofelia, ja tu suknicku malej strikujem, uz ju skoro mam, len som sa teraz zasekla s veskerym sitim, strikovanim aj hackovanim.
hacko je super, lahke, drzim palce - aj ked mna asi definitivne viac chytili dve ihlice. pridite sa potom pochvalit s vytvormi.

- expert

Ut 27.Apr. 2010 19:50 Odoslať
Svokra ma haciky tak mi slubila ze zajtra mi donesie najvacsi aky najde :D a skusi si aj co-to pospominat, vraj to nie je nic zlozite, tak sa tesim.. nejakou suknickou by som hadam mohla zacat, ide leto, na 3rocne vychudnute dieta by to mohlo byt rychlo hotove, co myslite? 8)

- expert

Ut 27.Apr. 2010 19:53 Odoslať
tak super Ofelia, podla mna ak ti to svokra ukáže pojde to ovela rychlejsie ako to lustit v knizkach.. suknicku by som chcela aj ja, pre 7-rocnu, a trosku dlhšiu podla moznosti, len neviem, ci stihnem na toto leto :)) a este strasne chcem decku, pre to este len zamyslane babo :yes:
čika, urcite sa potom pochvalim :yes:

- expert

Ut 27.Apr. 2010 19:57 Odoslať
dzifcence, z hackovania mi isli len capice, ale sukna pojde tiez rychlo, drzim palce, no a pre babo, to sa hackuje/strikuje jedna radost! to mas dobru motivaciu, kravka ;)x drzim silno paste.

- expert

St 28.Apr. 2010 9:08 Odoslať
aj čapice chcem, tie sa mi strašne páčia! ale začala som riadkami, už mám tri :adore: asi z tejto prvotiny urobím nejakú prikrývku pre bábiky :))
tu su nejake ručne háčkované veci na predaj, niektoré za super ceny http://www.sashe.sk/handmade/pletene-veci_hackovanie

- expert

St 28.Apr. 2010 18:57 Odoslať
kravka pokracujes? Ja mam doma konecne aj hacik, tak zacinam sa tym preluskavat. Esteticke to zatial nie je :ashamed: skor taka mochlanica, ale kazdy bol raz zaciatocnik, no nie? :D

Vytvoriť novú tému  Odoslať odpoveď
Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 ... 98  Ďalšia
Stránka 93 z 98 [ Počet príspevkov: 980 ]
Predchádzajúca téma | Ďalšia téma

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Hľadať
Skočiť na

m.rodinka.sk | m.babetko.sk | m.detskechoroby.sk | m.zvery.sk | m.tehotenstvo.sk | m.poradne.rodinka.sk | m.poradnapediatra.rodinka.sk