Predchádzajúca téma | Ďalšia téma
Stránka 112 z 202 [ Počet príspevkov: 5048 ]
Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115 ... 202  Ďalšia
Vytvoriť novú tému Odoslať odpoveď

Re: mlade mamicky

- expert

So 16.Aug. 2008 23:12 Odoslať
Ahojte kocky.. Petka,co ty uz depkujes so zimou,neboj,este bude pekne,September a mozno aj Oktober.. :wink: :D To asi ta vianocna nalada,co vas chytila :lol: Ja patrim skor k tym co kupuju darceky najskor koncom Novembra,priznam sa,.. :oops: Zas na druhej strane ani financie nepustia,po letnej dovolenke a narodkach nasich deti sme na tom kazdy rok este 2-3 mesiace biedne :D :roll: :? Ale ja vravim ze to za to stoji :wink: Samko NENORMALNE :idea: vyrastol.. Vidiet ze uz zacal poriadne papat,pockaj,bude z neho poriadny chlapisko :wink: :) :) Miska uz mam doma,"drahy" bol pren..Mal sa dobre,boli sme teraz vecer v kine na tych robotikoch..Malemu sa to pacilo,take mile to bolo.. :) Dnes bol s nami skoro cely den kamarat,ten co prisiel z Ameriky,no a prave teraz som slamena vdova,lebo s drahym isli este na nocny zatah.. My sme boli spolu tiez,po tych mojich uspesnych skuskach,malu varoval krstny :) Tusim vo Stvrtok to bolo..:wink: :lol: Snad nepride moc neskoro,lebo doobeda mame ist k mamke,oslavuje narodky...No a Petka- nie,oni su neni taki tichi,tym to nebude :wink: Ale maly sa mal dobre,tak som spokojna..Uz som mu aj usi vycistila :lol: :lol: :lol: :idea: 8) S kamosom je sranda,nechapal z tej burky co tu bola vcera,ked sa vkuse blyskalo..A dnes si chudak narychlo kupoval dlhe gate,lebo si sem ziadne nezobral,ze ved naco,ved je leto.. :shock: :D Skoda ze malu odviezol k babke,lebo sa s nasimi deckami strasne zlato hrali...Aj vonku..Aj u nas..A mala sa ho vobec nehanbi,mozno to bude tym ze robi na nu opicky :wink: :lol: KALEJKA- mala je velmi podarena na tej poslednej fotke,tiez vyrastla a zmenila sa..A vobec vsetky deticky su podarene.Posielame cmuky a krasnu Nedelu!!! Foto: Gloria a Terezka, Misenko... Viac foto u mna na mimi :wink:

Prílohy

DSC02457.JPG
DSC02457.JPG [ 53.75 KiB | Zobrazená 468 krát ]
DSC02445.JPG
DSC02445.JPG [ 47.64 KiB | Zobrazená 475 krát ]
DSC02430.JPG
DSC02430.JPG [ 44.48 KiB | Zobrazená 466 krát ]
Posledný príspevok

- pokročilý

Po 18.Aug. 2008 10:44 Odoslať
Svetluska píše
A TERAZ BABY POZOR, DRZTE SA!! LEBO TOTO SOM SEM VLASTNE PRISLA "VYLEPIT" :lol: :arrow: Taaak vam cela stastna oznamujem, ze:
Dnes som spravila zaverecnu skusku a tak je zo mna od buduceho tyzdna vodicka!!!
Nie, nemusite sa bat a utekat do ukrytov :)) Pan policajt (taky starsi a veeelmi mily pan) mi udelil cestnu
pochvalu ze to bola dnes najlepsia jazda!!! ;)) + ze som sa ako jedina vyhla jamam...
Takze nesetrite chvalou, gratulacie sa prijimaju!! ;))))))))
Lucia- novy dabel nasich ciest ;)

PS: autoskolu HARMI vrelo odporucam ;) Ale skutocne..
Veeelmi mili instruktori a aj "sef" :)
Tak a mam to za sebou.. Do 3h rano som sa este ucila, o 7h vstavala a od 8h skoro do 13h to trvalo, takze som utahana ako kon, ale HAPPY :D ! Mam to za sebou.. :)

gratulujem, ja chcem zacat chodit na autoskolu od septembra. tak verim, ze sa tiez budem moct neskor pochvalit:-) ozaj, ako dlho ti trval kurz a ak to nie je tajne, kolko ta stal? ja rozmyslam nad autoskolou ASA, ale na nete nemaju cennik, tak sa bude, musiet ist spytat, no mam ju najblizsie, takze asi nebudem velmi vymyslat....

- expert

Po 18.Aug. 2008 18:39 Odoslať
INDI ak sa napletiem, tak autoskola teraz vychadza okolo 10 000,- sk - ono je uplne fuk pre ktoru sa rozhodnes - hlavne, aby Ti vyhovoval cas vyucby...
Ja som si to spravila za mesiac :wink:
Podstatne je oslmelit sa a jazdit 8) Nic co by si nezvladla :P A urcite je to investicia, kt. neolutujes :idea:

BTW LUCI uz jazdis??? Sice este asi nemas papiere, lebo to trva aj 10 dni, kym ich vydaju :oops:

KATKA kde sa flakas :?:

Ja cakam navrat "strateneho syna" :lol: :arrow: ach, ako mi chybal :cry: Asi ho zjem od lasky 8)

- expert

Po 18.Aug. 2008 20:24 Odoslať
INDIANA- AHoj Indi.. Tak kolko to stalo ti poviem presne, jasne ze to neni tajne :wink: :lol: 9 000,- a myslim si ze je to jeden z najlacnejsich kurzov. Zla sprava je ze uz zdrazeli a teraz bude stat 11 000,-. Ale stale to nie je az tak vela, lebo kurzy bezne stoja okolo 14000 a podobne.. Ja som nemala nad cim uvazovat,lebo som to mala od nas pesi kusok, v dome kultury- Dubravka. Ak chces dam ti zlavu co som dostala, 500Sk, ale plati to len sem :D a neviem kde byvas.. Asi by si to mala daleko..? No ale musis si k tomu priratat este: 500Sk potvrdenie od lekarky, kurz prvej pomoci: 850Sk, 1000Sk kolok na ziadost ku skuskam, no a 200Sk este platis kolok na vodicsky. Takze dokopy 11 550Sk, vsetko spolu. Ale vravim,po novom zdrazeli.. A ja som to mala na 3 splatky,takze som platila 3x po 3000Sk. No a na trvanie kurzu sa ma ani nepytaj :!: :roll: :roll: :roll: :roll: Tusim to trvalo skoro 5 mesiacov!! 2-3 mesiace trva kurz (3) a dalsie 2 to natahuju, lebo vraj kym maju policajti termin na skusky tak sa caka aj mesiac-dva a mas si usetrit tie posledne jazdy.. Jazd mas 15. Ak si nepriplatis dalsie,ja som mala 15.No a da sa spravit kurz aj rychlejsie,ale potom je to samozrejme drahsie,tie rychlokurzy.Mne to takto vyhovovalo,teoria bola raz za tyzden o 18h a jazdy som si planovala tiez navecer...PETKA :arrow: este nejazdim,cakam na vydanie :wink: :wink: :wink: papaaa

- expert

Po 18.Aug. 2008 21:34 Odoslať
Vendynka píše
KATKA kde sa flakas :?:

Nesmiem písať, lebo dnes mi jedna babenka na 3 a viac napísala, že som vraj na celom babetku na 9. mieste v počte príspevkov :lol: :lol: :roll: :roll: :wink: :wink: . A vraj prvý je spam, tak som vlastne na ôsmom mieste :wink: . Zatiaľ netuším, či je to pravda :) :) (ja som ešte nikde nevidela zoznam užívateľov s najväčším počtom príspevkov :wink: ), a teraz neviem, či mám prestať písať, nech klesnem aspoň na 20. miesto alebo mám písať odušu, aby som sa vyšvihla na nejaké popredné miestečko :lol: :lol: :lol: ?
Ešte stále chodím s Leuškou každý deň predpoludním do MC. Budeme tam chodiť ešte tento týždeň a budúci týždeň.
A včera sme boli v ZOO v Hodoníne, ale teda nič moc :wink: . Dala sa síce pozrieť, to áno, ale keďže mám ešte spred roku pomerne čerstvo v pamäti ZOO v Zlíne-Lešnej, tak z tohto porovnania vychádza jednoznačne lepšie ZOO v Zlíne. Tam by som tuším mohla chodiť aj každý týždeň. Chcela by som ísť ešte tohto roku do ZOO v Brne, ale teraz sme tam nešli, lebo Deniska, Laurika a Vaneska sú u mojej mamy a nechcela som ísť bez nich. Nech aj ony vidia tú ZOO. Tak sme s Leuškou omrkli aspoň ten Hodonín. Príjemne ma prekvapilo, že som doma objavila 150 Kč v bankovkách a ešte dosť veľa mincí. Tých mincí bolo napokona takmer 300 Kč, a tak sme si ani nemuseli zamieňať peniažky a ešte sa nám aj zvýšili. A to sme tam ešte jedli aj vyprážaný syr s hranolkami. Syr bol celkom fajn, ale hranolky som už jedla aj lepšie :) . Lejka kŕmila kozičky takým krmivom kúpeným pri pokladni. Vyzerá to ako také granulky (trošku to krmivo pripomína granule pre psa, len je zelené :wink: ). A pozreli sme si aj kŕmenie žralokov, hoci ja som čakala niečo zaujímavejšie. Myslela som si totiž, že im vhodia dnu nejakú celú (mŕtvu) rybu. Hodili im však nejaké ryby nakrájané na malé kúsky, takže žraloky ten kúsok vždy vzali celý do papule a už bolo po ňom. Škoda, že to akvárium so žralokmi je tam ako jediné také tmavé, nevysvietené (možno by žralokom vadilo, keby im tam svietilo svetlo - to neviem), takže som ich nemohla odfotiť. Mala som síce nejaké pokusy, ale všetky pomerne neúspešné :( :roll: :lol: .
VENDYNKA - už Ti prišlo dieťatko?
Dobrú nôcku!

- expert

Po 18.Aug. 2008 21:37 Odoslať
Mňa stál vodičský 8000 Sk, ale to bolo už pred dvoma rokmi a k tomu treba prirátať ešte všetky tie "drobné" doplatky, ktoré spomínala Svetluška. Len vtedy sa ešte nerobil kurz prvej pomoci. Škoda. Ja si myslím, že je dobré, ak šoféri niečo také absolvujú. A nielen šoféri.
Pomaly ale iste tu budeme samé šoférky :) :wink: .

- expert

Ut 19.Aug. 2008 6:50 Odoslať
Mňa stál vodičák v r.1994 3210Sk. Tiež som mala 15 jázd a mala som ho hotový za mesiac aj so skúškami. Nemala som žiadnu teoriu. Všetko som sa naučila sama doma. Robila som si ho v auguste, a vtedy sa teoria nerobila. :wink:

- expert

Ut 19.Aug. 2008 8:42 Odoslať
Katka,tak to som prekvapena ze sa vam ta ZOO v Hodonine moc nepacila.. :( Aj moja kamaratka s rodinou co byvaju hned oproti nam tam chodia velmi radi. Lebo: 1.je to taka mensia,"rodinna"ZOO, 2. je tam lacno- lacnejsie ako u nas! , no a 3. je to blizko, do hodinky sme tam. V Lesnej sme este neboli, lebo tam trva cesta skoro 3h, od nas.. Sestra tam bola a chvalila ju, lenze oni tam aj spali a to uz nie je vhodne na taky bezny vylet, ze co budeme dnes robit, podme do Hodonina ;) Takze nam sa tato ZOO paci, je taka "mila" a je blizko.. A zraloky svetlo nemaju radi. LILA, moja mama so sestrou platili pred 16 rokmi za vodicsky okolo 3000Sk, ale ked si to preratas tak to bolo na vtedajsie pomery podstatne viac ako je dnes 9000SK. A inak co dnes budete vsetky porabat?? papaaa a krasny dnik :)

- expert

Ut 19.Aug. 2008 11:54 Odoslať
SVETLUŠKA - Tá ZOO v Hodoníne je síce lacná (60 Kč za dospelého, deti do 3 rokov zadarmo, nad 3 roky si presne nepamätám, ale príjemne ma pobavilo, že za fotenie pýtajú 5 Kč :lol: ), no mám pocit, že od bratislavskej nie je o nič lepšia (majú tam ako zaujímavosť oproti Bratislave vlastne len tie žraloky). Ja som zvyknutá tráviť v bratislavskej ZOO aj 5-6 hodín, no v Hodoníne by som asi tak dlho nemala čo robiť. Je to tam všetko nalepené a natlačené do takého malého priestoru, že som mala pocit akoby sme boli stále na tom istom mieste (a vlastne sme aj boli :lol: ). Mali sme to prejdené možno za nejaké dve hodinky, potom sa ešte Lejka vozila na kolotoči, na autíčkach a ešte sa mi zdalo, že je priskoro na to, aby sme už išli domov. Je tam dosť veľa škaredých, prevažne mrežovitých ohrád (medveď si tam chudák tiež práve neužíva, má tam porovnateľne zlé podmienky ako medvede v bratislavskej ZOO).
Takže mne z toho vychádza, že ak mám voliť medzi ZOO Bratislava alebo Hodonín, tak nemám prečo ísť do Hodonína. Je tam síce niečo nižšie vstupné, ale zase tam preveziem viac ako keby som išla do Bratislavy, takže finančne to vychádza asi rovnako.
Lešná je síce možno aj vzdialená na tie tri hodinky (myslím, že sme tam došli o niečo skôr, trvalo nám to asi tak 2,5 hodiny :arrow: úplne presne si to už nepamätám), ale určite stojí za to. ZOO v Hodoníne mi silno pripomína slovenské zoologické záhrady. ZOO v Lešnej je na vyššej úrovni :arrow: zvieratká majú krásne veľké výbehy (väčšinou), pomedzi niektoré zvieratá dá priamo ísť (to bol pre naše deti obrovský zážitok), majú tam veľmi pekné akváriá, v areáli sa môžeš povoziť vláčikom a rovno v ZOO je aj krásny kaštieľ.
A tie žraloky asi naozaj neznášajú svetlo a nechcú ich trápiť, tak im ho tam nedali.
Ja som dnes bola zase s Leuškou v MC, onedlho pôjde asi spať, a keď sa zobudí, tak sa bude hrať na dvore alebo sa s ňou pôjdeme ešte prejsť. Spolu so psom :wink: .

- expert

Ut 19.Aug. 2008 13:28 Odoslať
Mňa ZOO Lešná úplne uchvátila, inak ZOO moc nemusím, ale táto bola super, žiaden zvierací pach, hoci bolo veľmi teplo, pripadala som si ako na prechádzke niekde v prírode, dalo sa povoziť na ťave, odviezť vláčikom, sú tam priechodzie voliery, je to super... o rok pôjdeme znova... išli sme vlakom a aj s prestupmi nám to trvalo 3,5 hodiny, autom sa to dá zvládnuť za cca 2,5 hodiny...

- expert

Ut 19.Aug. 2008 14:09 Odoslať
Ahoj Danielka, to som rada ze si sa ozvala :wink: :) Tami a jej cmulajuci palcek je proste... :arrow: :P :P :P :P :) KALEJKA, ved ja nikoho nepresviedcam.. Kolko ludi tolko chuti ;) Moj muz by ma zozral keby sme boli v ZOO 5-6h,nam stacia 2-3h.Mala aj spava cez obed a ani by tolko nevydrzala.. V nasej ZOO su same kopce,tu je to vsetko na rovinke,decka behaju pomedzi zvieratka,potom si chvilku poskacu na tych nafukovackach,dame si pitko..A paci sa im tam napriklad aj ten vybeh kde mozu ist priamo ku oveckam,Terezka ich tam vzdy hladka jedna radost.. Tak to napriklad v nasej ZOO chyba,kontakt deti :arrow: zvieratka.. A dost sa nasliapes do kopca.Preto my tuto ZOO volame mala"rodinna"a tiez su tam tie akvaria-zraloky,to v nasej nie je,je tam okolo lesik,takze si aj na dobrom vzduchu..Ako celodenny vylet je to asi nuda,ale na 2-3h je to super.Na tu Lesnu musim muza este spracovat..Lebo pozeral mapu a ze je to asi 3h,zdalo sa mu to daleko..Inak my sme v tom Hodonine daavno neboli a toto leto uz asi ani nepojdeme, tiez mame aj iny program.Mne sa napr.velmi pacia Bojnice..Hrad,aj okolie je kraasne... Alebo aj na Cerveny kamen chodievame casto.Ten je pre nas aj dost blizko,za hodinku sme tam.KALEJKA, ak chces dobry tip na celodenny vylet tak potom ti odporucam VIEDENSKU ZOO. Tam sa zarucene nudit nebudes a mas tam co robit-prejst celyyyy den..My sme vsetko ani nestihli! :shock: Najprv sliapes kusok lesom,potom prides k takej akoby Kolibe (teda my sme isli z tejto strany,da sa ist rozne),potom tam mas vsetky mozne zvierata,su tam aj tulene-maju vystupenie a aj tucniaky,no a este su tam aj historicke budovy,ktore sme od unavy uz ani nesli pozriet,boli sme radi ked sme vyliezli hore.. :lol: A toto bolo napravo a nalavo ako sme prisli naspat hore,ale uz sme mali dost.. A moj druhy tip je Menchenpark v Rakusku,to je asi ta najvacsia bomba pre deti,aku som kedy zazila...Opisat sa to ani neda.Je to v prirode urobene a mas tam miliony atrakcii,kde sa mozu deti vozit,smykat,preliezat..Vyjavy z rozpravok,prekraasne okolie,vozit sa mozete cela rodinka okolo rybniku,po tom parku na takych autach...Su tam rozpravkove bytosti v zivotnej velkosti ktore ti odohraju rozpravku,je ich tam xxx...Mala vtedy ani nespala,boli sme tam cely den a ledva sme to vsetko pozreli..Oproti tymto veciam sa mozu Lesna,nasa ZOO a podobne schovat..Lenze M.park je drahy,dooost drahy,no a vo Viedni sa ozaj nachodis..Ale odporucam oboje a za hodinku si tam aj tam :wink: :wink: :wink:

- expert

Ut 19.Aug. 2008 16:12 Odoslať
daniela píše
Mňa ZOO Lešná úplne uchvátila, inak ZOO moc nemusím, ale táto bola super, žiaden zvierací pach, hoci bolo veľmi teplo, pripadala som si ako na prechádzke niekde v prírode, dalo sa povoziť na ťave, odviezť vláčikom, sú tam priechodzie voliery, je to super... o rok pôjdeme znova... išli sme vlakom a aj s prestupmi nám to trvalo 3,5 hodiny, autom sa to dá zvládnuť za cca 2,5 hodiny...

S tým sa dá len súhlasiť :wink: .

- expert

Ut 19.Aug. 2008 16:31 Odoslať
Svetluska píše
KALEJKA,[/size] ak chces dobry tip na celodenny vylet tak potom ti odporucam VIEDENSKU ZOO. Tam sa zarucene nudit nebudes a mas tam co robit-prejst celyyyy den..My sme vsetko ani nestihli! :shock: Najprv sliapes kusok lesom,potom prides k takej akoby Kolibe (teda my sme isli z tejto strany,da sa ist rozne),potom tam mas vsetky mozne zvierata,su tam aj tulene-maju vystupenie a aj tucniaky,no a este su tam aj historicke budovy,ktore sme od unavy uz ani nesli pozriet,boli sme radi ked sme vyliezli hore.. :lol: A toto bolo napravo a nalavo ako sme prisli naspat hore,ale uz sme mali dost.. A moj druhy tip je Menchenpark v Rakusku,to je asi ta najvacsia bomba pre deti,aku som kedy zazila...Opisat sa to ani neda.Je to v prirode urobene a mas tam miliony atrakcii,kde sa mozu deti vozit,smykat,preliezat..Vyjavy z rozpravok,prekraasne okolie,vozit sa mozete cela rodinka okolo rybniku,po tom parku na takych autach...Su tam rozpravkove bytosti v zivotnej velkosti ktore ti odohraju rozpravku,je ich tam xxx...Mala vtedy ani nespala,boli sme tam cely den a ledva sme to vsetko pozreli..

SVETLUŠKA - no veď my to snáď postupne všetko raz pochodíme :wink: . Ak nie s deťmi, tak s vnúčatami :lol: :lol: :lol: . A áno, keď už niekde idem, mám radšej, keď mám aktivitu na celý deň a nie len na 2-3 hodinky. Kvôli takému krátkemu času sa mi tam ani neoplatí ísť (najmä keď už idem za tie hranice :) :) ). Pravdepodobne sa Lešná naozaj môže pred ZOO vo Viedni schovať, ale neporovnávala by som neporovnateľné. Rakúsko je predsa vo všetkom úplne iný svet. Takže ja by som ostala len pri porovnávaní českých a slovenských ZOO. Tie mali (alebo aj majú) približne rovnaké štartovacie a prevádzkové podmienky.
Tulene a tučniaky sa mi páčia. Majú ich aj v Lešnej (ale bez vystúpenia). Myslím, že vo Viedni majú aj koaly (alebo pandy?). Nie som si úplne istá, ale myslím, že koaly. Tie ste náhodou, SVETLUŠKA, nevideli? V tej ZOO vo Viedni by som si asi mala vybaviť aj nocľah. Aspoň na jednu noc :wink: .
Pokiaľ viem, tak tučniaky sú už aj v ZOO v Košiciach.
Joj, a ten zábavný park. Určite je pekný, ale zaujmú moje deti tie rozprávky, keď nevedia po nemecky? Bez ohľadu na to by sme tam niekedy ísť mohli. Ja to mám aj uvedené v zozname zaujímavostí, len v poslednej dobe som ho príliš neprezerala.
Ozaj, dnes som kupovala francúzsky slovník pre Denisku, lebo sa na osemročnom gymnáziu začne od septembra učiť po francúzsky. A predavačka sa ma v tej predajni pýtala, či sa idem učiť po francúzsky ja :) . Srandistka :lol: :lol: .

- expert

Ut 19.Aug. 2008 17:09 Odoslať
KALEJKA, ja len v rychlosti, vo Viedni maju pandy, ano :wink: Videli sme ich nazivo 1x. A tie rozpravky su super, kedze ich tie postavicky v zivotnej velkosti odohraju.. A teraz musim utekat :wink: papaaaa

- expert

Ut 19.Aug. 2008 19:29 Odoslať
Ahojte :P

KATI janse, ze pis ako drak, nech si prvaaa :lol:
Jo, dietatko sa mi vratilo a celu noc sme sa drzali za ruky a lepili sa na seba 8) - to je taky super pocit, objimat si to malicke vonave spiace telicko :P
A hoci moje dieta chodi spavat po 23h :oops: dnes spinkalo az do 8h :shock: Iba, ze ja uz som si nejak zvykla, ze vstavam skoro, tak som uz od 5h varila a piekla :oops:

Baby do Zlina sa aj my chystame, ale teraz je na nas prilis teplo :roll: :arrow: to skupime na jesen...
Zatial sa chodime kazdy den cvachtat :wink:
No a v sobotu ideme zase k svokre do CRO... - boze, uz si pripadam ako kocovnik :oops: - niektore veci ani nevykladam z tasiek :roll:

- expert

Ut 19.Aug. 2008 20:02 Odoslať
VENDYNKA - a čo dobrého si varila a piekla?
To je náhodou super, že môžete tak často chodiť k svokre :wink: . A v ktorej oblasti ona býva? Chcem to vedieť len tak približne, nie presnú adresu :wink: . Už som sa Ťa dávnejšie pýtala, ale Ty si sem vtedy dlhšie nenakukla, či máte pochodené chorvátske národné parky? Ja som vtedy hľadala inšpiráciu, že kde by sme sa mali vybrať. Teraz ma to už až tak netrápi, ale ak ste náhodou v niektorom z nich boli a bolo tam pekne, tak si rada prečítam. My sme zatiaľ videli vodopády na rieke Krka, Plitvické jazerá, ostrovy Kornati a pohorie Paklenica. Všetko bolo krásne. Až na to, že v tej Paklenici sme si vybrali len úplne nenáročnú trasičku, ale ani tú sme nezvládli (mali sme prejsť tuším 5-6 kilometrov tam a rovnako späť, takže dokopy nejakých 10 kilometríkov :lol: :lol: ), lebo bolo okolo 34 stupňov, tak sme sa tam ťahali ako také mátohy :lol: :lol: :lol: . My na to nie sme zvyknutí, v Tatrách som ešte 34 stupňov nezažila :wink: :wink: . Tak sme sa v tej Paklenici každú chvíľu zastavili na takej a takej lavičke, pri takom a hentakom prameni s pitnou vodou (našťastie ich tam bolo dosť), kúpili sme si nanuky a nakoniec sme predčasne ukončili našu trasu pri jednej turistickej chate, kde sme si opäť kúpili čosi na pitie. Prešli sme asi trištvrtiny trasy, ktorú sme chceli prejsť, ale do cieľa sme to už nezvládli dotiahnuť :wink: . Možno nabudúce. Aj tak to bol pekný zážitok. Majú tam také zvláštne skaly. Také šmykľavé. Juj, len jedna vec ma tam sklamala. Prišli sme do Paklenice okolo pol jednej a oni nám oznámili, že do jaskyne už ísť nestihneme, lebo je otvorená len od 11.00 do 13.00 :roll: :roll: a cesta k nej trvá hodinu aj pol :( :( . Videli ste už takú blbosť, aby jaskyňa bola otvorená len do trinástej? U nás sú v lete všetky otvorené do 16.00 h. Možno niektorá aj dlhšie, ale do tej štvrtej sú otvorené určite všetky.
Vidíš, VENDYNKA, už som sa rozhodla v počte príspevkov predbehnúť VIKINIKI :wink: . Ale ona má vyše 16 000 príspevkov, tak to na bábetku budem musieť odteraz aj spávať :wink: :wink: .
Ozaj, VIKI, kde si zase?

- expert

Ut 19.Aug. 2008 22:18 Odoslať
Kalea píše
daniela píše

S tým sa dá len súhlasiť :wink: .

A kde presne je tato ZOO??
chystame Kaji nejae prekvapko na narodky..
Mali sme vymyslene, ze pojdeme do Wiedne na Safari.....ale zial je tento rok zavrete..... :-(
Tak zhanam nahradny plan...ale nic ma nenapada :-(
Dajte nejaky tip prosiiiiiim :-)

- expert

Ut 19.Aug. 2008 22:22 Odoslať
Katka, tak mi to nedalo a zratala som si moje prispevky,aj s tymi starymi, no tak s tou prezyvkou predtym som mala 1668 a s touto mam 2022. Takze spolu skoro 3700, co je 53 miesto :lol: :lol: :lol: Ak dobre ratam.. Ja som dnes bola u kadernicky, v Tescu, v Klier-e a super ma ostrihala :wink: :D Tak sa tesim.. Vendynka,vy sa chodite kupat??A kam?? Na Drazdiak?A Samko uz nekasle?Dnes som volala s mojim tatom,mame sa stretnut a on ze by sa isiel kupat,aj s mojim synovcom,ma ho na prazdninach.. A ja ze kupat?! Ze ci na to neni zima :oops: :oops: :?: :D Na slnku je teplo,ale ked sme zasli do tiena uz mi bolo chladno.. A to bolo cez obed! Asi starnem :lol: A s tym tulkanim som tiez takto na tom,preto hovorim ze mala so mnou spava preto ze ja este chcem :oops: :oops: :D Nam je spolu proste dobre :D :D :D

- expert

Ut 19.Aug. 2008 23:08 Odoslať
KIMI - tá ZOO v Lešnej je presne vedľa Zlína. Ja si myslím, že SVETLUŠKA dnes dala dobré tipy - ZOO Viedeň alebo zábavný park Menchenpark.
http://www.familypark.at/

http://www.rodinka.sk/user/view_page.php?page_id=574035

Ak chcete niečo veľkolepé, skúste ten zábavný rozprávkový park. Hoci si myslím, že aj v Lešnej by ste boli spokojní. Tak asi treba urobiť hneď niekoľko výletov :wink: .

SVETLUŠKA - ja som netušila, že si tu mala aj nejakú inú prezývku. Tak ja mám toľko príspevkov asi preto, lebo píšem len pod týmto jedným prihlasovacím menom. Keď ma predchádzajúce prestalo baviť, tak som si ho v nastaveniach zmenila na toto, takže všetky príspevky mám teraz pod menom Kalea :wink: :wink: .

- expert

St 20.Aug. 2008 9:19 Odoslať
No vidis :) Ale ja som si ich zratala spolu a aj tak som neni na poprednych prieckach :shock: :( :lol: , tak bojuj za nas Katka :D :!: Zostala som prekvapena ze prva je VIKI :shock: :shock: :shock: , ale k nam uz nejak nepise.. Tak krasny dnik, u nas dalsi susedia prerabaju, uz asi 6 byt tento rok :!: :evil: Maly je nanervy, mala nevyspata (zobudilo nas trieskanie do radiatoru rovno nad hlavami + vrtanie), este aj macka sa boji :roll: Ideme von, lebo inak bud zblbnem, alebo im nieco velmi pekne poviem.. Uz mam toho vazne dost. Tak ahojte :wink:

- expert

St 20.Aug. 2008 12:08 Odoslať
Svetluska píše
No vidis :) Ale ja som si ich zratala spolu a aj tak som neni na poprednych prieckach :shock: :( :lol:

Nevadí, veď to nie je súťaž. Ja by som o tom ani netušila, že tu sú užívatelia zoradení aj podľa počtu príspevkov, len na ma to upozornila Julinka :wink: .

- expert

St 20.Aug. 2008 16:58 Odoslať
Baby prosiiiiiim Vas!!
neviete mi poradit kde mi urobia torticku v tvare konika???alebo aspon hlavu kona..
Karinka miluje tieto zvieratka tak zhanam niekde nejaku cukraren kde by mi taku torticku urobili...

diiik

Malu mam teraz u svokry a ja sedim z farbou na hlave :lol: pri pc a kratim si tu cas :-)
este to mam len 8min.na hlave..a uz mi je dlllllho :-) :roll:

- expert

St 20.Aug. 2008 18:27 Odoslať
KIMI - ja si myslím, že tu by Ti čosi také urobili. Majú predajne aj v Bratislave. Len netuším, ako tie torty chutia.
http://www.pekarenmacek.sk/index.php?sel=1&page=14

A tu je diskusia o tortách:
http://forum.rodinka.sk/viewtopic.php?t=77444

- expert

St 20.Aug. 2008 21:51 Odoslať
:wink: :D Na toto som prave nadabila :arrow: http://dromedar.zoznam.sk/cl/11277/226369/ZOO-Vieden

- expert

Št 21.Aug. 2008 19:14 Odoslať
Ahojte :P

Tak ja som dnes uz treti rok mama 8) - Sami dnes este podostaval nejake "drobnosti" :oops: a oslavil narodky s kamaratmi na ihrisku = rozdal im cukriky a oni mu na oplatku tiez :P :arrow: boli taki chutni ako sa tam navzajom bozkavali a obdaruvali a priali si "pekne narodenie" :lol: Az sme si s muzom aj poplakali 8)

KATI svokra zije ma srbskej hranici - to mestecko sa vola Ilok - lezi priamo na Dunaji a je tam velmi pekne okolie... Ked sme tam, tak stihame akurat tak turne po celej rodine (aj to horko-tazko) - takze vela toho nepochodime :oops:
Teraz sa tesime na svagra s rodinou, co tam pridu az z Londyna :P :arrow: vacsinu casu budeme s nimi... A muz bude makat na domoch :roll: - tak dufajme, ze raz Ti dam celu adresu a omrkneme cast CRO spolu :wink:

KIMI tu je link na nasu cukraren - je draha, ale torty su chutne a aj pekne :P
http://www.cukraren-ludvik.sk/index.php ... 8e8a23e456

Vytvoriť novú tému  Odoslať odpoveď
Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115 ... 202  Ďalšia
Stránka 112 z 202 [ Počet príspevkov: 5048 ]
Predchádzajúca téma | Ďalšia téma

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Hľadať
Skočiť na

m.rodinka.sk | m.babetko.sk | m.detskechoroby.sk | m.zvery.sk | m.tehotenstvo.sk | m.poradne.rodinka.sk | m.poradnapediatra.rodinka.sk