Predchádzajúca téma | Ďalšia téma
Stránka 1 z 3 [ Počet príspevkov: 28 ]
Prejsť na stránku 1, 2, 3  Ďalšia
Vytvoriť novú tému Odoslať odpoveď

Opakovany zapal nosnych dutin

Re: Opakovany zapal nosnych dutin

-  
Št 06.Dec. 2007 20:17 Odoslať
Ahojte,
mam 10r dceru. kazdy mesiac sa jej zapaluju nosne dutiny. Vzdy ju liecia antibiotikami alebo niecim na imunitu. Hrozne vela vymeskava zo skoly...som uz z toho zufala.
Ako takyto problem riesil lekar vasho dietata?
Dakujem moc za vsetky rady.
Posledný príspevok

-  
Št 06.Dec. 2007 23:15 Odoslať
no tak baby...vazne nic..i??? :-(

- pokročilý

Pi 07.Dec. 2007 0:28 Odoslať
Ahoj.
Dala si ju vyšetriť na alergológii a imunológii? Možno neznáša prach, peľ, roztoče a tak, a z toho má stále nádchu. Ešte skús zubára, môže mať niekde ložisko infekcie.

- expert

So 08.Dec. 2007 13:50 Odoslať
Ja som s tym mala tiez problemy. Kup malej v lekarni Sinuprett tabletky. Je to homeopatikum a mna to preliecilo a mam uz vyse roka pokoj.
Porad sa s detskou lekarkou a spytaj sa na to. A este mi pomohol zvlhcovac vzduchu.

Tiez som pobehala alergologova nic zavazne nenasli, okrem alergie na palinu.

- začiatočník

Po 10.Dec. 2007 21:56 Odoslať
Gabika, celkom dobre tomu nerozumiem. Mozete mat zapalene dutiny stale? Podla mna clovek moze mat zapalene dutiny, hrdlo, priedusky ..... atd........ale po prelieceni by to uz zapalene nemalo byt. Ked mas v tele zapal, mas vlastne vyssiu sedimentaciu, zvysenu teplotu, nemoze sa dieta ockovat a tak. Ake boli priznaky, ako prisiel orl na to, ze su to dutiny?

- začiatočník

Št 03.Jan. 2008 9:53 Odoslať
Skus homeopaticky spray do nosa EUPHORBIUM,stoji cca 200 Sk,mne ho raz lekarka odporucila,lebo mi nechcela dat ATB,len kvoli tomu a fakt to pomaha.Odvtedy ho mam stale doma .No upozornim ta necakaj vysledok okamzite ako po ATB.

- expert

Ut 15.Jan. 2008 22:12 Odoslať
Aj moja 4 rocna dcerka ma stale sople tazden je zdrava a potom zasa sopli,doteraz jej nebolo nic zistene tak tiez sme navstivili ORL a dal jej urobit RTG dutin a ma ich zapalene,dal nam tiez solmucol alebo sinupret na hlieny a pamykon.
Lenze dcerka dostala pred sviatkami zasa sople a tie jej isli do usi a prvy krat mala zapal stredneho ucha a z oboch usi jej isiel hnis a vysoke horucky tak brala atb lebo jej bol z nosa zisteni bacil HAEMOPHYLUS INFLUENSE a tie atb co dostala mal by byt na ne citlivy, sice sa vyliecila ale po tyzdni mala zasa sople a ma ich dodnes.Ma tam stale toho bacila dnes boli vysledky tak neviem co robit ci zasa brat atb ale lekarka povedala ze este pocka a za tyzden jej znova urobi vyter ci sa jej imunita s nim nevysporiadala aj sama.U imunologicky sme boli berie na imunitu lieky no aj tak ma toto.

Gabika ked Vam zistili tiez zapalene dutiny tak co Vam na to dali?A pises ze kvapkat este aj 2 tyzdne po ATB a co kvapkat?
Dakujem vopred.

- expert

St 16.Jan. 2008 12:56 Odoslať
Gabika, Natallka, tak vidim, ze mame rovnake problemy :o))
zajtra ideme na nejake odbery k imunoalergologicke,
zatial dala miske do nosa sprej livostin (na alergiu) - 2xdenne a mame k tomu davat mar plus a vincentku pocas dna. zatial sa miska drzi... zajtra po odberoch mame zacat brat este aj sirup aerius (alebo nieco take).
sama som zvedava, co miske zistia (a ci vobec)... uvidime asi od buduceho tyzdna, to by som chcela misku dat do skolky na plnych 5 dni, kedze minuly tyzden bola len tri dni, den u lekarky a potom doma a v piatok v skolke, vikend doma, dva dni v skolke a dnes a zajtra sme doma kvoli tomu odberu... potom dam vediet, ked sa dostaneme k nejakym vysledkom...

- expert

St 16.Jan. 2008 13:27 Odoslať
Ella nam zistili nejaku alergiu na jelsu,liesku, psa, palinu a neviem este co, berieme ZODAC ale stale to iste "SOPLE" po 5 dnoch v skolke no teraz ma nejakeho Haemophila v nose ktory jej robi sarapatu tak uvidime ci sa ho zbavime alebo budeme musiet mat nejake zasa atb na jeho znicenie,stale ju mam doma ale chce ist do skolky no co s tym narobim snad po zime bude lepsie.

- expert

St 16.Jan. 2008 15:28 Odoslať
Natallka,
jelsu, liesku a palinu mam aj ja a lekarka sa vyjadrila, ze je 90% sanca, ze to ma miska po mne zdedene... a priznaky - s miskou po ceste do skolky teraz podobne soplime, slzime a pod... a to som si myslela, ze este mesiac budem mat pokoj...

Vytvoriť novú tému  Odoslať odpoveď
Prejsť na stránku 1, 2, 3  Ďalšia
Stránka 1 z 3 [ Počet príspevkov: 28 ]
Predchádzajúca téma | Ďalšia téma

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

Hľadať
Skočiť na

m.rodinka.sk | m.babetko.sk | m.detskechoroby.sk | m.zvery.sk | m.tehotenstvo.sk | m.poradne.rodinka.sk | m.poradnapediatra.rodinka.sk